“Заборонене кохання” Даріна Ку

"Заборонене кохання" Даріна КуНазва: Заборонене кохання
Автор: Даріна Ку
Рік видання 2022
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Заборонене кохання” Даріна Ку

Байдужість рідної матері, яка навіть не пам’ятає про мій день народження та жадність вітчима, який рахує кожну копійку із маминої зарплатні. Здавалося, дізнатися, що таке коледж мені навіть й не снилося, як би не той факт, що рідний батько, відомий бізнесмен, який пішов від нас багато років тому. Я не хотіла лізти у його життя, та тільки зовсім не була готова до того, що чергова сварка із вітчимом закінчиться моїм вигнанням із власного дому. Пробач, татку, але доведеться відновити зв’язок із рідною донькою.
Все б нічого, як би не його син, за сумісництвом мій брат. Давид Бельський. Він вирішив зламати моє, й без того, нікчемне життя. А з мене зробити іграшку своїх дурнуватих жорстоких жартів.
Та хто ж знав, чим закінчиться наша війна, й чи брат він мені насправді?..

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Заборонене кохання” Даріна Ку на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар