“Випадкове батьківство” Уляна Пас

"Випадкове батьківство" Уляна ПасНазва: Випадкове батьківство
Автор: Уляна Пас
Рік видання 2022
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Випадкове батьківство” Уляна Пас

Зрадив коханий? Не біда! Можна просто знайти собі іншого на одну ніч, щоб помститися, а на ранок втекти, наче нічого й не було. Тільки-от проблеми починаються тоді, коли цей самий коханець на одну ніч виявляється сином самого мера і навчається зі мною в одному університеті. А тут ще й колишній враз розуміє, що жити без мене не може! І все б нічого, адже колишнього можна відправити далеко й надовго, а красунчика-коханця просто уникати. Та як це зробити, коли під серцем уже живе плід нашого випадково зближення, а сам хлопець навіть не уявляє, що скоро стане татком? Здається, уникати його більше немає сенсу. І як наважитися сказати правду?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Випадкове батьківство” Уляна Пас на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар