“Стосунки напрокат” Євгенія Чернюх

"Стосунки напрокат" Євгенія ЧернюхНазва: Стосунки напрокат
Автор: Євгенія Чернюх
Рік видання 2022
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Стосунки напрокат” Євгенія Чернюх

Ця історія про кохання, якого не насправді не було… В один злощасний вечір мій світ розділився на “до” і “після”. Я застукала свого хлопця в обіймах найкращої подруги. Байдужий годинник відраховував секунди, години, дні, а я замість того, щоб заставити себе забути про все і жити далі тихо потухала збираючи по крихтах свої розбиті мрії. Дійшовши до краю відчаю за яким лише темна пропасть раптом зрозуміла… Я не можу його забути… Я не можу віддати його їй. Я буду боротися. І в цей момент у моєму житті з’явився він: красень фітнес – тренер з надзвичайною харизмою і печальним поглядом. Ми уклали договір: я допомагаю йому по роботі, а він зіграє мого хлопця і поверне коханого. Ну і гра почалась… Тільки раптом щось пішло не так… і от я біля вівтаря…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Стосунки напрокат” Євгенія Чернюх на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар