“Ставка на Мелiссу” Ася Сергєєва

"Ставка на Мелiссу" Ася СергєєваНазва: Ставка на Мелiссу
Автор: Ася Сергєєва
Рік видання 2020
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Молодіжна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Ставка на Мелiссу” Ася Сергєєва

Побившись об заклад з подругами про те, хто довше протримається без зустрічей з хлопцями, я була впевнена в своїй перемозі. Студентське бурхливе життя мене зовсім не цiкавить, турбуватися нема про що. Але моя впевненість раптом похитнулась: на мене відкрив полювання сам король вечірок, гульвіса й зухвалий красунчик.
З самого початку знайомства він мене ображав, аж раптом почав переслідувати своєю увагою. Я відчуваю, що потрібна йому не просто так. Конче треба розібратися, що ж стало причиною таких змін. Крім того, в гонитві за правдою треба не програти свою особисту ставку.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Ставка на Мелiссу” Ася Сергєєва на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар