“Перевірка на вірність. Кохання (не) купити” Галлея Сандер-Лін

"Перевірка на вірність. Кохання (не) купити" Галлея Сандер-ЛінНазва: Перевірка на вірність. Кохання (не) купити
Автор: Галлея Сандер-Лін
Рік видання 2021
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Перевірка на вірність. Кохання (не) купити” Галлея Сандер-Лін

Лілія Ніжна, акторка-початківець і практикуючий аніматор, навіть не здогадувалася, що незабаром їй належить зіграти свою головну в цьому житті роль – влаштувати перевірку на вірність гендиректору крупної компанії, наречена якого вирішила випробувати нареченого перед весіллям. Та тільки Ліля і уявити не могла, що цей задум – палиця з двома кінцями. Проте вона готова довести і собі, і оточуючим (а головне – гордому багатієві і новому шефу в одній особі), що не ласа до чужих багатств, тому що впевнена: кохання не купиш ні за які гроші, навіть якщо на кону дуже великий гонорар…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Перевірка на вірність. Кохання (не) купити” Галлея Сандер-Лін на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар