“Норовлива мішень” Ася Сергєєва

"Норовлива мішень" Ася СергєєваНазва: Норовлива мішень
Автор: Ася Сергєєва
Рік видання 2020
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Молодіжна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Норовлива мішень” Ася Сергєєва

Рятуйте! Мене обрав своєю мішенню безсердечний улюбленець дівчат, найпопулярніший в універі хлопець! Студентки так і в’ються навколо нього: подарунки дарують, вірші присвячують. І у мене також знайдеться, чим його порадувати, — аби лише потім вдалося швидко втекти… Наївний стрілець заявляє, що встановлює свої правила, і думає, що я здамся? Даремно сподівається! Тепер вже я покажу, хто з нас насправді буде мішенню!
Вважати мене простачкою шкідливо для здоров’я. Продовжувати бої до перемоги – небезпечно. І дуже страшно прив’язуватися, коли не видно вибору і коли піддаєш серце найбільшому ризику…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Норовлива мішень” Ася Сергєєва на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар