“Небезпечна сестра ворогів, або Тільки моя” Ася Сергєєва

"Небезпечна сестра ворогів, або Тільки моя" Ася СергєєваНазва: Небезпечна сестра ворогів, або Тільки моя
Автор: Ася Сергєєва
Рік видання 2021
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Молодіжна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Небезпечна сестра ворогів, або Тільки моя” Ася Сергєєва

Мене переслідує нахабний мажор. Прикмети: високий, кароокий, з ямочкою на підборідді, а ще дуже спритний і хитрий. Раніше він не помічав мене — і раптом без мене жити не може. З чого б це, питається? За ним повно дівчаток бігає!
Я не знаю про нього майже нічого, а він про мене багато чого знає. Кожна наша зустріч мене бісить, змушує протистояти йому та вигадувати, як можна віднадити наполегливого хлопця. Чому він причепився лише до мене? Чому я стала для нього такою особливою? Мені доведеться у всьому розібратися, аби тільки це не сталося запізно…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Небезпечна сестра ворогів, або Тільки моя” Ася Сергєєва на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар