“Любов не в моді” Олена Блашкун

"Любов не в моді" Олена БлашкунНазва: Любов не в моді
Автор: Олена Блашкун
Рік видання 2022
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Гостросюжетні любовні романи, Молодіжна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Любов не в моді” Олена Блашкун

Мішель виповнилося лише 19, і, здавалося б, життя тільки почалося – радій собі та насолоджуйся кожним днем. Однак доля вирішує інакше, і скоро дівчина дізнається, що важко хвора. Тривале лікування та операція дають результати, але залишають по собі неприємний посмак – усі рідні буквально душать своєю турботою та невисловленим жалем, заганяючи у депресію.
Випадкова зустріч змінює її життя на 180 градусів, і Міша стає частиною компанії, у який нічого не знають про її минуле та з перших же хвилин приймають ЗА ХЛОПЦЯ!
Вир почуттів та кайф від того, що більше не відчуває жалю до себе, змушує поринути в авантюру з головою.
То, чи зможе дівчина не видати себе та гідно витримати випробування чоловічою компанією? Вистачить сил, чи краще одразу здатися, підтвердивши, що вона – слабке дівчисько?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Любов не в моді” Олена Блашкун на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар