“Хочу залишитись з тобою” Юлія Бонд

"Хочу залишитись з тобою" Юлія БондНазва: Хочу залишитись з тобою
Автор: Юлія Бонд
Рік видання: 2023
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи, 💞 Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Хочу залишитись з тобою” Юлія Бонд

– Ти для мене не просто секс, Яро. І у цьому вся проблема. Якби на твоєму місці була будь-яка інша дівчина, я б так не заганявся. Але з тобою не виходить інакше. Ти дуже мені подобаєшся. Я розум втрачаю поруч із тобою. Забуваю про все, а не повинен. Наші стосунки рано чи пізно закінчаться і це гальмує мене мчати разом з тобою на одній швидкості.
– Начхати, що буде завтра. Живемо тут і зараз. Я хочу бути з тобою, Еміне. Не відштовхуй мене, будь ласка. Коли настане час, обіцяю, ми попрощаємося з тобою по-доброму. Я зможу відпустити тебе, будь впевнений.
Посміхнувшись, Емін тягнеться до моїх губ. Цілує ніжно без язика.
– Я не хочу робити тобі боляче, – шепоче, притягнувши руками до своїх грудей. – Ти не заслуговуєш залишитися з розбитим серцем після всього…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Хочу залишитись з тобою” Юлія Бонд на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар