«Фелікс Австрія» Софія Андрухович

«Фелікс Австрія» Софія АндруховичНазва: Фелікс Австрія
Автор: Софія Андрухович
Рік видання 2019
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи, Молодіжна проза
ISBN: 978-617-679-082-2
Фрагмент
 

Про книгу «Фелікс Австрія» Софія Андрухович

Станіславів кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, – долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Фелікс Австрія» Софія Андрухович на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Фелікс Австрія» Софія Андрухович

Ua-Ebook
Додати коментар