«Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

«Останній лист від твого коханого» Джоджо МойєсНазва: Останній лист від твого коханого
Автор: Джоджо Мойєс
Рік видання 2010
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Дві закохані жінки, між якими — півстоліття Два кохання, над яким не владний час

Аристократка Дженніфер потрапила до жахливої автокатастрофи. Вона вціліла дивом. Доля подарувала їй життя, але відняла пам’ять. Молода жінка не може пригадати ані обставин аварії, ані чоловіка, ані рідних, ані загадкового незнайомця, листи якого вона знайшла у своїх речах. Вони сповнені такої пристрасті, такої туги, такого безмежного кохання, що її серце завмирає у передчутті дива.

Через майже 50 років один з цих листів знайшла журналістка Еллі. Вона вражена їхньою щирістю і прагне знайти того, хто написав його, і ту, що надихнула чоловіка на ці слова. Розпочинаючи пошуки чужого кохання, Еллі й гадки не мала, що зробила крок назустріч власному.

Джоджо Мойєс — відома своїми зворушливими романами про кохання. Всесвітнє визнання вона отримала за роман «До зустрічі з тобою», який одразу після виходу 2012 року ввійшов до списку бестселерів The New York Times і був успішно екранізований 2016 року.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Останній лист від твого коханого» Джоджо Мойєс

Ua-Ebook
Додати коментар