“На краю ненависті” Уляна Пас

"На краю ненависті" Уляна ПасНазва: На краю ненависті
Автор: Уляна Пас
Рік видання 2021
Жанри: 💟Любовні романи, 💞Сучасні любовні романи, 💞Короткі любовні романи, 📒Сучасна проза
Читати книгу
 

Про книгу “На краю ненависті” Уляна Пас

Повернувшись додому після року відсутності, з’являється надія, що тут залишуся надовго. У перший же день потрапляю у неприємну ситуацію та наживаю собі ворога в обличчі багатого чоловіка, котрий вважає, що світ крутиться лише навколо нього. Ну що ж, я також не проста дівчинка, котра готова миритися з усім. Напевно, варто показати цьому самозакоханому плейбою, що не все так, як він думає. Головне – щоб після моїх повчань ми обоє залишилися цілими та неушкодженими, адже напруга між нами просто шалена, мало іскри не літають… А доля, наче навмисно, зіштовхує нас раз за разом. Цікаво: для чого?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “На краю ненависті” Уляна Пас на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар