«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

«Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина ГнаткоНазва: Мазуревичі. Історія одного роду
Автор: Дарина Гнатко
Рік видання 2017
Жанри: Сучасні любовні романи, Історичні любовні романи
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

Рід Мазуревичів споконвіку був знаний своєю жорстокістю. Усупереч волі батьків юна Марфа вийшла заміж за Уласа Мазуревича, та щастя з ним не пізнала. Усі надії покладала на сина Тихона, але й він удався у своїх жорстоких предків: жадібний та безсердечний, він крокує кривавою стежиною. Він перетворив на пекло життя не тільки численних коханок, а й своєї дружини, багатої спадкоємиці Софії Льохвицької. Їхня спільна донька Ярина ненавидить батька-тирана. Вона покохала Степана, батько якого загинув від рук Тихона. Тепер понад усе Ярина хоче розірвати коло страждань та спокутувати гріхи роду Мазуревичів. Але ціна може виявитися зависокою для неї.

Крізь революцію та війну, утрати і пристрасть, ненависть і любов — шлях п’яти поколінь одного роду.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Мазуревичі. Історія одного роду» Дарина Гнатко

Ua-Ebook
Додати коментар