«Селище» Кір Буличов

«Селище» Кір БуличовНазва: Селище
Автор: Кір Буличов
Рік видання 2006
Жанри: Фантастика, Любовно-фантастичні романи, Космічна фантастика, Наукова фантастика
ISBN: 966-692-283-5#966-692-876-0#966-01-0397-2
Фрагмент

Про книгу «Селище» Кір Буличов

Цей фантастичний роман відомого російського письменника Кіра Буличова запрошує юних читачів у захоплюючу подорож у світ космічних пригод. Згідно з сюжетом, група людей, зазнавши аварії на космічному кораблі, заснувала невелике поселення на чужій планеті. Ці люди потрапили в жорсткі умови дикої планети, де щодня змушені боротися з природою та істотами, що її населяють. І найголовніше у цих нелюдських умовах – залишитися людьми. Через 20 років на планету прилітає дослідницький корабель, пасажири якого не здогадуються про те, що на дикій планеті є люди.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Селище» Кір Буличов на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Селище» Кір Буличов

Ua-Ebook
Додати коментар