“Кришталеве серце” Стефанія Лін

"Кришталеве серце" Стефанія ЛінНазва: Кришталеве серце
Автор: Стефанія Лін
Рік видання 2019
Жанри: Любовні романи, Сучасні любовні романи
Читати книгу
 
 

Про книгу “Кришталеве серце” Стефанія Лін

Я думала, що у мене весь світ під ногами. Думала, що попереду прекрасне майбутнє. Але життя внесло свої корективи, зруйнувало плани. Воно забрало найдорожче — батьків. Натомість залишило двох неповнолітніх братів, відсутність грошей, кредити й примарну впевненість, що колись все налагодиться. І я загубилася у цьому всьому. Втратила себе. До того моменту поки не зустріла його, чоловіка, що врятував. Я думала, що він став моїм світлом в кінці тунелю, надією, але, як виявилося, ні. Адже насправді я стала тією, хто змінила його життя.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Кришталеве серце” Стефанія Лін на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар