“Врятуй мене ще раз” Лореін Владислава

"Врятуй мене ще раз" Лореін ВладиславаНазва: Врятуй мене ще раз
Автор: Лореін Владислава
Рік видання 2020
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи, 📒 Молодіжна проза
Читати книгу
 

Про книгу “Врятуй мене ще раз” Лореін Владислава

У кохання свої правила. Коли в нього вирішують погратися двоє, вже неважливо хто вважає себе мисливцем, а хто стає ціллю – обоє під його прицілом, обоє мішені.
Еля не знала материнської любові, проте саме віра мами допомогла їй стати вдвічі сильнішою – вона проживає життя за них двох і скільки б не падала, впевнено підводиться та йде до своїх мрій.
Життя Стаса розплановано від народження, та ця дівчина несподівано розбурхає в ньому найблагородніші інстинкти, змусивши захищати, оберігати від усіх і навіть від себе, адже в його світі немає місця для неї.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Врятуй мене ще раз” Лореін Владислава на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар