«Ти підкоришся» Літа Най

«Ти підкоришся» Літа НайНазва: Ти підкоришся
Автор: Літа Най
Рік видання 2024
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Ти підкоришся» Літа Най

Книга “Ти підкоришся” Літа Най – це захоплива подорож у світ внутрішніх боротьб і перемог. Стрімка й нестримна, вона поглине вас з перших рядків і не відпустить до останньої сторінки.

У цій книзі ви знайдете головну героїню, яка відчайдушно бореться за свою незалежність і гідність у світі, що не завжди щедро відноситься до неї. Але коли на її шляху з’являється самозакоханий мажор, який мріє підкорити всіх, вона вирішує, що це вже за межами її терпіння. Чи зможе вона протистояти йому? А що саме трапиться з головною героїнею ви дізнаєтеся тільки скачавши і читаючи цей захоплюючий роман.

“Ти підкоришся” – це не просто історія про відчайдушну боротьбу за своє місце під сонцем. Це історія про самопізнання, про віру в себе і про те, як навіть у найскладніші моменти життя можна знайти силу для подолання перешкод. А докладніше про цю захопливу подорож ви дізнаєтесь прочитавши роман “Ти підкоришся” від Літа Най.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Ти підкоришся» Літа Най на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар