“Ціна за кохання” Вікторія Дмитрик

"Ціна за кохання" Вікторія ДмитрикНазва: Ціна за кохання
Автор: Вікторія Дмитрик
Рік видання 2021
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Ціна за кохання” Вікторія Дмитрик

Страшний вірус сьогодення забрав у Вероніки найдорожче, що у неї було. Вона звичайна дівчина не з багатої сімї, у якій грошей ніколи не вистачало. Заради того, щоб хоч мати гроші на хліб, дівчина знаходить роботу у великому місті, а попри роботу – надоїдливого і брутального хлопця, який переслідує її всюди.
Він завжди мав усе, що хотів – великий дім із власною кімнатою, батька мільйонера із самим кращим рестораном міста і дівчат, які самі вішаються йому на шию. Він успішний молодий чоловік із власним нічним клубом у центрі міста, але із дуже не приємним характером.
Ці двоє такі різні і здавалось би їх нічого не може об’єднувати, але Всесвіт вирішив по іншому. Одна випадкова зустріч, а потім низка інших незапланованих і не дуже приємних зустрічей змінює їхні життя назавжди.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Ціна за кохання” Вікторія Дмитрик на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар