“Смуги долі” Оксана Грицина

"Смуги долі" Оксана ГрицинаНазва: Смуги долі
Автор: Оксана Грицина
Рік видання 2020
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Смуги долі” Оксана Грицина

Вона – звичайна жінка, яка живе сірим буденним життям… Все, як у всіх – чоловік, дочка, робота… Проте з чоловіком стосунки напружені, у дочки перехідний вік, а свою роботу вона терпіти не може. До «повного щастя» повернулась із закордону подруга дитинства, яка виявилась зовсім не подругою, а мстивою стервою.
Та все змінила одна випадкова зустріч … Її світ перевернувся і все кардинально змінилося, набувши зовсім інших кольорів. Проте, непередбачувана доля складається з чорно-білих смуг і ніхто не знає, коли смуги знову змінять свій колір…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Смуги долі” Оксана Грицина на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар