“Перша дівка на селі” Наталія Ковган

"Перша дівка на селі" Наталія КовганНазва: Перша дівка на селі
Автор: Наталія Ковган
Рік видання 2021
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Перша дівка на селі” Наталія Ковган

Ліда – донька багатого київського бізнесмена. З раннього дитинства, вона не знала відмови від люблячого татка. Це призвело до того, що через егоїстичні примхи спадкоємиці, навіть у останнього увірвався терпець. І йому лишається одне: відправити доньку у село, на ферму брата, для перевиховання.
Тепер мажорці доведеться не тільки працювати на городі, піклуватися про домашню худобу, але й терпіти поряд дивакуватого молодого селюка, який усюди її супроводжує.
Проте, можливо, саме ці зміни допоможуть дівчині поглянути на життя інакше? Зрозуміти, що має справжню цінність та знайти справжнє кохання.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Перша дівка на селі” Наталія Ковган на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар