“Обліпихове знайомство” Чернишова Каріна

"Обліпихове знайомство" Чернишова КарінаНазва: Обліпихове знайомство
Автор: Чернишова Каріна
Рік видання 2020
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Обліпихове знайомство” Чернишова Каріна

Вони закохалися в один одного, коли офіціанткою вона принесла йому обліпиховий чай. Вона – 21-річна білявка, яка переїхала з маленького містечка до Львова задля здійснення своєї мрії – стати видатною художницею. Він – набагато доросліше за неї, але з глибоким внутрішнім світом бізнесмен, який домігся всього, чого хотів: високооплачуваної і улюбленої роботи, популярності, cлави. Тільки вона знала, що в душі він самотній й сумний. Білявка, можливо, і зможе подарувати йому справжнє жіноче кохання, якщо досягне найбажанішої мети всього свого життя, а він переступить через стереотипи…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Обліпихове знайомство” Чернишова Каріна на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар