“Няня для дочки чемпіона” Тая Смоленська

"Няня для дочки чемпіона" Тая СмоленськаНазва: Няня для дочки чемпіона
Автор: Тая Смоленська
Рік видання 2021
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Няня для дочки чемпіона” Тая Смоленська

Вирушаючи з хлопцем на відпочинок, я ніяк не очікую, що коханий зрадить мені і віддасть в руки таємничого і лякаючого незнайомця. Я чекаю від нього чого завгодно, але вже точно не дивного питання:
– З дітьми ладнаєш?
Злякано киваю у відповідь, скоса поглядаючи на вікна і плануючи свою втечу.
– Прекрасно. Завтра мій юрист підготує всі документи. У тому числі договір про нерозголошення. Хоч словом проговоришся комусь – повернешся туди, звідки тебе забрав. Зрозуміла?
– Так, – відавлюю з себе, все ще не розуміючи про що йдеться.
– Дитяча кімната праворуч.
– Яка дитяча?
– Ти слухаєш про що я тобі кажу? Моїй доньці потрібна тимчасова няня. І у тебе є шанс підзаробити трохи грошей на зворотний квиток, – криво посміхнувся він, дивлячись на мене колючим поглядом.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Няня для дочки чемпіона” Тая Смоленська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар