“Мовчання покоївки” Яна Лу

"Мовчання покоївки" Яна ЛуНазва: Мовчання покоївки
Автор: Яна Лу
Рік видання 2018
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Мовчання покоївки” Яна Лу

Ніна тікає від свого сумного минулого, поїхавши з подругою в Буковель, працювати в новому готелі. Доля познущалася над дівчиною, залишивши її без матері, зате з байдужим батьком та мачухою, що не дали їй можливості навчатися в університеті. Але всі ці обставини не зіпсували її серця, а збагатили дівчину здоровим глуздом та непохитною волею. Несподівано Ніна знаходить кохання, яке, як вона вважає, невзаємне.
Але на Буковель насувається буря, що змінить багато і переверне життя дівчини з ніг на голову. Тільки тоді Ніна переосмислить все своє життя і зробить правильний вибір.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Мовчання покоївки” Яна Лу на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар