“Гламурна штучка 2” Ксенія Чейз

"Гламурна штучка 2" Ксенія ЧейзНазва: Гламурна штучка 2
Автор: Ксенія Чейз
Рік видання 2019
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи
Читати книгу
 

Про книгу “Гламурна штучка 2” Ксенія Чейз

Багата світська левиця Джуліана Хілтон заради забаганки вирушає до Папуа-Нової Гвінеї. Важкі випробування змушують зніжену красуню позбутися пихи, стати справжньою і зустріти кохання. І до Лос-Анджелеса дівчина повертається вже нареченою зухвалого журналіста Діна Хейліса. А попереду на них чекає нова небезпечна подорож до пустелі, нові незабутні враження та жахи, нові неочікувані знайомства. Проте чи зможуть бути разом «люди з різних прошарків суспільства», якщо проти їхнього шлюбу об’єдналися «сильні світу цього» ? Красуня отримає відповідь на це запитання, щоправда, ціна може виявитися завеликою…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Гламурна штучка 2” Ксенія Чейз на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар