«Дочка найкращого друга» Джулія Ромуш

«Дочка найкращого друга» Джулія РомушНазва: Дочка найкращого друга
Автор: Джулія Ромуш
Рік видання 2023
Жанри: 💟 Любовні романи, 💞 Сучасні любовні романи, 💞 Короткі любовні романи, 💞 Еротичні романи
Читати книгу
 

Про книгу «Дочка найкращого друга» Джулія Ромуш

– Вона твоя дочка? – Вимовляє зі сталлю в голосі
– Так, моя гордість та радість, – батько мене нахвалює.
– Вона виросла. Змінилася. Не впізнати. – Викарбовує зло кожне слово. – Я не так собі її уявляв.
Звісно, не так. Інакше б точно не позбавляв мене невинності минулої ночі. А зараз він стоїть на порозі нашого будинку, і батько тисне йому руку. Боюся уявити, що батько зі мною зробить коли про все дізнається.
– Не покажеш де можна помити руки? – Чоловік зло шкіриться, а батько підштовхує мене вперед. Я намагаюся втекти, але мене ловлять за шкірку.
– Сюди йди, – секунда і мене заштовхають у кімнату. Друг батька нависає зверху, пропалює поглядом. Ні, я помилилася, спочатку мене вб’є цей здоров’як, ну не за повторенням же вчорашнього він мене сюди заштовхав?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Дочка найкращого друга» Джулія Ромуш на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар