«Керрі» Стівен Кінг

«Керрі» Стівен КінгНазва: Керрі
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2018
Жанри: Зарубіжні любовні романи, Сучасні любовні романи
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Керрі» Стівен Кінг

Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі» – останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю…

“Гарантовано змусить вас тремтіти!”
The New York Times

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Керрі» Стівен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Керрі» Стівен Кінг


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Керрі» Стівен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар