«У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська

«У неділю рано зілля копала» Ольга КобилянськаНазва: У неділю рано зілля копала
Автор: Ольга Кобилянська
Рік видання 2021
Жанри: Українська класика, Українська освітня література, Література 19 століття
ISBN: 978-966-03-9595-4
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська

Повість Ольги Кобилянської (1863—1942) «В неділю рано зілля копала» — один з найкращих творів видатної української письменниці. Вона створена за мотивами відомої народної пісні-балади «Ой не ходи, Грицю, та й на вечорниці». Однак авторка збагатила її новими деталями, які дають змогу глибше проникнути у внутрішній світ героїв. Тож трагічна історія кохання хлопця до двох дівчат, яке робить нещасними всіх, набула глибшого, філософського звучання й узагальнення. Письменниця спонукає читачів до роздумів про долю людини, про її відповідальність за свої вчинки, про їхній вплив не тільки на власне життя, а й близьких.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «У неділю рано зілля копала» Ольга Кобилянська

Ua-Ebook
Додати коментар