“Псалом авіації” Сергій Жадан

“Псалом авіації” Сергій ЖаданНазва: Псалом авіації
Автор: Сергій Жадан
Рік видання 2021
Жанри: 🇺🇦 Українська класика, 🇺🇦 Сучасна українська література, 🇺🇦 Вірші українських поетів
ISBN: 978-617-8024-09-3
Фрагмент

Про книгу “Псалом авіації” Сергій Жадан

Ці вірші написані впродовж 2020 року. Місце, де вони писалися, лежить на пагорбах. Це означало присутність широкої лінії горизонту й великої кількості повітря. А ще там було багато дерев і птахів, були балки, водойми і рівне, віддалене дихання міста за обрієм. Зміна оптики так чи інакше призводить до зміни письма. Ось про це переважно і книжка: про те, як нас формують ландшафти, як дерева додають нам вертикалі, а озера — глибини, як весняна зелень вчить нас оптимізму, а літні ріки — щедрості. Нехитре знання, що допомагає цінувати кожен почутий зранку голос.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Псалом авіації” Сергій Жадан на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Псалом авіації” Сергій Жадан

Ua-Ebook
Додати коментар