«Повія» Панас Мирний

«Повія» Панас МирнийНазва: Повія
Автор: Панас Мирний
Рік видання 2017
Жанри: Українська класика, Література 19 століття
ISBN: 978-617-12-2480-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Повія» Панас Мирний

Роман, який хочеться читати і перечитувати! Твір величезної художньої вартості, один із найкращих соціально-психологічних романів української літератури XIX століття!

Нужда та переслідування місцевих багатіїв женуть красуню Христину з рідного села на заробітки в місто. Але й там вона не знаходить щастя – знов насильство, підлість, брехня, що завдають їй болю і страждань, штовхають у прірву.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Повія» Панас Мирний на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Повія» Панас Мирний

“За дурною головою та й ногам лихо!”

“З щастя та з горя скувалася доля”

“Ти ще не знаєш, що то за втіха ті книжки! Там цілий мир, вищий, кращий від сього, у якому ми барахтаємося мов свині в барлозі”

“Прошу і остерігаю тебе: не люби нікого ніколи, коли тобі хто кинеться в вічі – одвернися та тікай мерщій! Коли що ворухнеться у серці – задави, залий отрутою його, тільки не давай йому волі! Хай ніхто так не мучиться, як я мучусь!”

Скачати безкоштовно книгу українською «Повія» Панас Мирний


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Повія» Панас Мирний

Ua-Ebook
Додати коментар