«Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид

«Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід СвиридНазва: Історія України від Діда Свирида. Книга 1
Автор: Дід Свирид
Рік видання 2016
Жанри: Українська класика, Історія
ISBN: 978-617-7039-21-0
Фрагмент
 

Про книгу «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид

Перший том книги “Історія України від діда Свирида” українського блогера, відомого в соціальній мережі Фейсбук під ім’ям “Свирид Опанасович”. Книга написана у стилі, найбільшим наближенням за подібністю до якого є Всесвітня історія в обробці “Сатирикону”. Однак, авторське викладення матеріалу відрізняється більш науковим ставленням до історичних деталей, глибиною аналізу причинно-наслідкових зв’язків, тому може використовуватися як достовірний варіант історичного матеріалу не тільки для всіх, хто просто цікавиться історією, а й для учнів та студентів. Особливістю авторського жанру є “оживлення” історичних героїв в форматі діалогів та залучення читачів до аналізу історичних подій.

Том перший охоплює період від первісних людей і заселення території України до 1036 року.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Історія України від Діда Свирида. Книга 1» Дід Свирид

Ua-Ebook
Додати коментар