«Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

«Я (РОМАНТИКА)» Микола ХвильовийНазва: Я (РОМАНТИКА)
Автор: Микола Хвильовий
Рік видання 1924
Жанри: Українська класика, Українська освітня література, 🎓 Шкільні підручники, Література 20 століття
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

Видання містить твори з другої збірки прози М. Хвильового (1893–1933) «Осінь». Його персонажі долають тяжкий шлях вибору, стикаються з тією межею, яку ніколи не можна переступати. У душі головного героя новели «Я (Романтика)» відбувається боротьба між добром і злом, гуманізмом і фанатизмом. Він — «чекіст, але і лю­дина», «м’ятежний син», який після найганебнішого злочину проти найдорожчої людини — матері, знищує залишки людяності в собі та морально гине. У повісті «Санаторійна зона» зображено пореволюційне суспільство. Нещодавні будівничі нового життя стають «зайвими людьми», вони відчувають власну несумісність із добою, прірву між ідеалами й дійсністю та лікуються від найрізноманітніших душевних хвороб. Зло, заподіяне головним персонажем повісті задля високої ідеї, знищило його власні життєві сили та врешті призвело до самогубства. Комуністичні ідеали героїв цієї збірки зруйновані, долі вчорашніх романтиків революції понівечені.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Я (РОМАНТИКА)» Микола Хвильовий

Ua-Ebook
Додати коментар