«Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» Ірвін Ялом

«Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» Ірвін ЯломНазва: Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді
Автор: Ірвін Ялом
Рік видання 2018
Жанри: Література 20 століття, Психотерапія
ISBN: 978-617-12-5096-3
Фрагмент
 

Про книгу «Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» Ірвін Ялом

Від автора бестселерів «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» і «Шопенгауер як ліки. Психотерапевтичний роман»

Затишний кабінет. Навпроти вас на м’якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?

За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» Ірвін Ялом на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді» Ірвін Ялом

Ua-Ebook
Додати коментар