«Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий

«Сто тисяч» Іван Карпенко-КарийНазва: Сто тисяч
Автор: Іван Карпенко-Карий
Жанри: Українська класика, Класична проза, Українська освітня література, Література 19 століття
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий

Надмірна жага до грошей завжди обертається бідою. Про це не з чуток знає Герасим Никодимович Калитка («Сто тисяч»). Коли гроші стають важливішими за честь та затьмарюють здоровий глузд, людина здатна піти на злочин, як це зробив Терентій Пузир («Хазяїн»). Та буває так, що злочин можна назвати подвигом, і навпаки («Сава Чалий»). І тоді залишається тільки шукати правду, яку давно заступила брехня («Мартин Боруля»). Найкращі драматичні твори великого класика в одній збірці!

Іван Карпенко-Карий — псевдонім драматурга Івана Тобілевича. Режисер, актор, один із основоположників українського професійного театру. Іван Франко казав, що Тобілевич «був одним із батьків новочасного українського театру, визначним артистом та при тім великим драматургом, якому рівного не має наша література». Його драматургічна спадщина складається з 18 закінчених п’єс і трьох невеликих уривків, які залишилися в чернетках.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Сто тисяч» Іван Карпенко-Карий

Ua-Ebook
Додати коментар