«І-цзін. Книга змін» Коллектив авторів

«І-цзін. Книга змін» Коллектив авторівНазва: І-цзін. Книга змін
Автор: Коллектив авторів
Жанри: Антична література
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «І-цзін. Книга змін» Коллектив авторів

«І-цзін. Книга змін» – це китайський філософсько-окультний трактат, що з’явився наприкінці II тис. до н.е., а коментарі до нього, як стверджує традиція, були написані Конфуцієм, творцем самобутнього етико-філософського вчення, що отримало його ім’я і стало основою китайської державності.

«Книга змін» мала величезний вплив на духовну культуру Китаю, бо визначала розвиток філософії, математики, політики, стратегії, теорії живопису і музики та й самого мистецтва взагалі.

У ХХ столітті «Книгу змін» для себе відкрили європейці. Науковців цікавить саме філософський аспект трактату, а пересічних людей вабить його окультний бік – можливість передбачити свою долю.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «І-цзін. Книга змін» Коллектив авторів на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «І-цзін. Книга змін» Коллектив авторів


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «І-цзін. Книга змін» Коллектив авторів

Ua-Ebook
Додати коментар