«Шопоголік» Софi Кiнселла

«Шопоголік» Софi КiнселлаНазва: Шопоголік
Автор: Софi Кiнселла
Рік видання 2009
Жанри: Гумористична проза, Легка проза
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Шопоголік» Софi Кiнселла

Усе, чого вона хотіла, – це маленький кредит…

Ребекка Блумвуд – звичайна молода дівчина. Проте в неї є одна таємниця… Вона шопоголік. І хоч як Ребекка намагається позбутися своєї залежності, кожен новий розпродаж чи сезонні знижки зводять ці спроби нанівець. Дівчина заборгувала банку велику суму грошей, її шафки переповнені одягом, але навіть це не може зупинити Ребекку. Коли менеджер банку Дерек Сміт починає справжнє полювання на героїню, аби змусити її сплатити борг, вона вирішує: досить! Час навчитися контролювати себе і свої кошти. Марнотратка і шопоголік, Ребекка за дивним збігом обставин отримує пропозицію стати консультанткою у компанії молодого фінансового генія Люка Брендона…

“Ця книжка викличе у вас щирий сміх і сльози”.
Daily Mail

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Шопоголік» Софi Кiнселла на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Шопоголік» Софi Кiнселла


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Шопоголік» Софi Кiнселла

Ua-Ebook
Додати коментар