«Кодекс Братана» Барні Стінсон

«Кодекс Братана» Барні СтінсонНазва: Кодекс Братана
Автор: Барні Стінсон
Рік видання 2022
Жанри: Гумор
 
 
 

Про книгу «Кодекс Братана» Барні Стінсон

“Кодекс Братана” – це настільна книга кожного чоловіка, який поважає себе. З давніх-давен заповіді цієї священної книги передавалися з покоління в покоління з вуст в уста. У ньому викладені не просто секрети справжніх чоловіків і міцної чоловічої дружби, а представлене зведення правил поведінки, які має, ні – просто зобов’язаний, дотримуватися кожен Братан.

Дотримуючись правил цього великого кодексу, будь-який хлопець може стати частиною Великого Братства.

Барні Стінсон – симпатичний юнак із зовнішністю, що нагадує скульптури епохи Відродження. Грає на 83 музичних інструментах, встановив рекорд з віджимання від грудей, із заплющеними очима здійснив кругосвітній політ на реактивному винищувачі, займає перше місце серед братанів у лазерних боях, претендує на титул секс-символу нашого часу, винайшов той самий візок для собак-інвалідів, є членом Ради директорів однієї з найбільших компаній із рейтингів журналу Fortune. Для кого Для справжніх братанів!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Кодекс Братана» Барні Стінсон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар