«Енеїда» Іван Котляревський

«Енеїда» Іван КотляревськийНазва: Енеїда
Автор: Іван Котляревський
Рік видання 1842
Жанри: Українська класика, Класична проза, Українська освітня література, Гумористична проза
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Енеїда» Іван Котляревський

Ім’я Івана Петровича Котляревського (1769—1838), засновника нової української літератури, пов’язують, у першу чергу, з його поемою «Енеїда» (1798), яка вже понад двісті років зачаровує читачів. Це була перша друкована українська книга, написана народною мовою, перша національна поема.

Запозичивши сюжет античної поеми Вергілія, Котляревський наповнив цей твір дотепним українським гумором, повір’ями, звичаями, картинами воєнного і мирного життя, описом одягу, страв — усе це надає поемі яскравого національного колориту. «Енеїду» сміливо можна назвати своєрідною енциклопедією українського побуту кінця XVIII — початку XIX століття.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Енеїда» Іван Котляревський на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Енеїда» Іван Котляревський


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Енеїда» Іван Котляревський

Ua-Ebook
Додати коментар