«Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон

«Лабіринт духів» Карлос Руїс СафонНазва: Лабіринт духів
Автор: Карлос Руїс Сафон
Рік видання 2016
Жанри: Жахи і Містика
ISBN: 978-617-12-5353-7, 978-617-12-5354-4, 978-617-12-5093-2, 978-84-08-16338-1
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон

Молода оперативниця Алісія Ґріс розслідує загадкове зникнення міністра Маурісіо Вальса. У пошуках відповідей вона вирушає до Барселони, де зустрічається з родиною Семпере та адвокатом Бріансом. Дівчина підозрює, що Бріанс причетний до викрадення, однак, прослідкувавши за ним, розуміє: він тільки вершина айсберга. Алісія дізнається ще про кількох людей – в’язнів моторошної тюрми Монтжуїк у часи Другої світової війни, коли Вальс працював там комендантом. Їм відомо, до яких жахіть причетний міністр. Та був іще один в’язень – письменник Віктор Маташ…

“Чудовий роман, сповнений драм, інтриг, гумору, пристрасті та захопливих історій. Сафон створив колоритний світ Цвинтаря забутих книжок, і ця фінальна частина об’єднує всі історії в неймовірному феєрверку неочікуваної розв’язки, якою може насолодитися кожен читач”. Кірсті Дансеат, британська видавчиня.

Загадки і головоломки, таємниці минулого і страшні злочини режиму Франко, пошук істини в плетиві брехливих відомостей – чи вдасться Алісії знайти вихід із цього темного лабіринту?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Лабіринт духів» Карлос Руїс Сафон

Ua-Ebook
Додати коментар