«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко

«Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга ЛевченкоНазва: Темніший колір магії
Автор: В. Е. Шваб, Ольга Левченко
Рік видання 2024
Жанри: Фентезі, 🧚🏻‍♀️ Зарубіжне фентезі
ISBN: 9786177914760
Фрагмент
 

Про книгу «Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко

Книга “Темніший колір магії” В. Е. Шваб, Ольга Левченко — це захоплююча подорож у світ паралельних Лондонів, де кожен має свої таємниці та потужність. Головний герой, Келл, є останнім з чаклунів роду Антарі, здатним подорожувати між світами. Він служить королівській родині Червоного Лондона, але кожна його подорож приховує небезпеку та таємницю.

У книзі ви зустрінете справжніх істот магічного світу, відкриєте для себе магію та інтриги різних Лондонів і дізнаєтеся, що приховується за кожним з їхніх кутків. Чи зможе Келл впоратися з надією та зрадою, які переплітаються на кожному кроці його подорожі? Які таємниці чекають на нього у темряві та сутінках паралельних світів?

Зануртеся у захопливий світ магії та пригод разом з Келлом, де кожен крок може виявитися вирішальним. А докладніше ви дізнаєтесь, коли перегорнете кожну сторінку цього захоплюючого роману, де історія переплітається з магічною сутністю та небезпекою.


Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темніший колір магії» В. Е. Шваб, Ольга Левченко

Ua-Ebook
Додати коментар