«Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

«Талісман» Стівен Кінг, Пітер СтраубНазва: Талісман
Автор: Стівен Кінг, Пітер Страуб
Рік видання 1984
Жанри: Зарубіжне фентезі, Жахи і Містика, Сучасна зарубіжна література
ISBN: 978-617-12-1399-9, 978-617-12-0534-5, 978-1-4091-0386-8, 978-617-12-1400-2
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

Території — містичне місце, де кожна людина має Двійника. Саме туди прямує Джек, хлопчисько, який прагне знайти загадковий Талісман, щоб зберегти життя власної матері. Проте на Територіях вона є могутньою Королевою, про що хлопець тим часом не знає. Неймовірні пригоди, жахи, небезпека, магія перевтілення — усе це трапиться в нього на шляху. Але що ж коїтиметься в реальному світі, доки хлопчина виконуватиме своє завдання?

Чи встигне він врятувати матір і чи не втратить себе при цьому?

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

У того, кто пытается нести весь мир на плечах, сначала ломается спина, а потом ломается душа.

Пустынные широкие улицы. Длинный пляж, песчаные дюны. Заброшенный парк, неработающие аттракционы. Его мать нашла место, удивительно напоминающее конец света.

– Может, существует не одна реальность.

Когда он пришёл в себя, комната была залита кровью. Волк стоял посередине. Его глаза опять стали жёлтыми, как угасающие свечи. С ним что-то произошло — он вновь стал привычным Волком… и тут Джек понял, что это значит. Есть легенды о том, что это значит. Есть легенды о том, что оборотней убивают серебряными пулями, но нет легенд о том, как оборотни умирают сами.

Скачати безкоштовно книгу українською «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Талісман» Стівен Кінг, Пітер Страуб

Ua-Ebook
Додати коментар