«Квідич крізь віки» Джоан Роулінг, Кеннілуорті Шорх

«Квідич крізь віки» Джоан Роулінг, Кеннілуорті ШорхНазва: Квідич крізь віки
Автор: Джоан Роулінг, Кеннілуорті Шорх
Рік видання 2001
Жанри: Зарубіжне фентезі, Книги про чарівників
Серія Гаррі Поттер
ISBN: 978-617-585-086-2
Фрагмент
 

Про книгу «Квідич крізь віки» Джоан Роулінг, Кеннілуорті Шорх

Окрім серії з семи книг, які Ролінґ збирається написати про всі сім років навчання Гаррі в Гоґвортсі, вона попутно видала дві брошури, що мають найпряміше відношення до магічного світу загалом, і до наших трьох маленьких чарівників зокрема. По суті, це підручники, які Гаррі читає в свій перший рік перебування в Гоґвортсі. Книги були написані ще з однією дуже важливою метою — всі засоби, що поступили від їх продажу, будуть передані до добродійного фонду Comic Relief UK. Це чудова добродійна організація, яка перш за все займається організацією різних проектів в Африці (вирішення проблеми голодуючих дітей і так далі).

Перша з них — це «Квідич крізь віки», та сама, яку запоєм перечитують наші юні герої! У книзі детально і з гумором описана історія виникнення чарівної гри, формування її правил, найвідоміші команди, і багато іншого. Сама письменниця говорить, що в дитинстві була жахливо неспортивною, проте, одного прекрасного дня вирішила, що в чарівному світі не вистачає такої гри, якою б чарівники захоплювалися так само, як, скажімо, маґли захоплюються футболом. І вона придумала квідич.

Якщо Ви коли-небудь задавалися питаннями типу: звідки з’явився золотий снич, хто придумав бладжери або чому на мантіях «Вігтаунських Воїнів» зображено обробний ніж, то Вам необхідно прочитати книгу «Квідич крізь віки». Це видання є копією книги з шкільної бібліотеки Гоґвортсу, яку майже щодня використовують юні фанати квідича, щоб отримати відповіді на свої питання.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Квідич крізь віки» Джоан Роулінг, Кеннілуорті Шорх на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар