«Історія Лізі» Стівен Кінг

«Історія Лізі» Стівен КінгНазва: Історія Лізі
Автор: Стівен Кінг
Рік видання 2006
Жанри: Зарубіжне фентезі, Жахи і Містика, Попаданці
ISBN: 978-617-12-4882-3,978-617-12-4741-3
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу
 

Про книгу «Історія Лізі» Стівен Кінг

Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, майже кожен твір котрого стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Кінг — володар великої кількості престижних літературних нагород і кумир численної армії шанувальників. Покійний чоловік Лізі, Скот Лендон, був відомим письменником. Іноді здавалося, що він продав душу дияволу і саме за це отримав свій надзвичайний талант. Після смерті чоловіка жінці докучають літературознавці, які будь-що прагнуть заволодіти творчими доробками Скота. Та коли жінка береться за впорядкування його творів, то розуміє, що в житті Скота було дещо жахливе, моторошне. Щось таке, із чого він черпав натхнення, за яке потім заплатив своїм життям. Ким насправді був Скот? Лізі починає блукати в лабіринті секретів минулого. Ще трохи, і знайти вихід буде неможливо…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Історія Лізі» Стівен Кінг на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Історія Лізі» Стівен Кінг


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Історія Лізі» Стівен Кінг

Ua-Ebook
Додати коментар