“Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2” Говард Лавкрафт

"Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2" Говард ЛавкрафтНазва: Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2
Автор: Говард Лавкрафт
Рік видання 2017
Жанри: Зарубіжне фентезі, Жахи і Містика
ISBN: 978-966-2355-82-6
Фрагмент

Про книгу “Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2” Говард Лавкрафт

Лавкрафт із тих письменників, які не потребують особливого представлення. Важко переоцінити вплив його творчості на сучасну літературу фантастичного і химерного, так само як на масову культуру загалом. Черпаючи своє натхнення у творах іншого видатного американця, Едґара Алана По, Лавкрафт зміг створити свій цілковито оригінальний літературний світ міфів і темних пророцтв, забутих богів з далеких погаслих зірок і нічних марень, в яких відкривається похмура прихована правда. Літературний спадок Говарда Філіпса Лавкрафта використаний у багатьох фільмах, творах образотворчого мистецтва, а за кількістю продовжувачів його літературних традицій він може позмагатися з будь-яким іншим письменником світу.

Другий том повного зібрання прозових творів видатного майстра літератури «загадкового та потойбічного» Г. Ф. Лавкрафта охоплює його прозу, написану у період з 1926 по 1928 роки, і містить такі класичні і переважно розлогі твори як «Поклик Ктулху», «Сновидні пошуки незвіданого Кадата», «Справа Чарльза Декстера Ворда», «Барва з позамежжя світу», «Жахіття Данвіча». Саме у цих повістях остаточно розкривається талант Лавкрафта, як майстерного оповідача неймовірно загадкових і химерних історій, а також автора багатьох самобутніх і досить оригінальних міфогенних та містичних концепцій.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2” Говард Лавкрафт на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською “Говард Філіпс Лавкрафт. Повне зібрання прозових творів. Том 2” Говард Лавкрафт

Ua-Ebook
Додати коментар