«Драконова перлина» Юн Ха Лі

«Драконова перлина» Юн Ха ЛіНазва: Драконова перлина
Автор: Юн Ха Лі
Рік видання 2021
Жанри: Зарубіжне фентезі, Дитяча фантастика, Дитячі пригоди, Зарубіжні дитячі книги, Дитяча проза, Фентезі про драконів
ISBN: 978-617-7853-20-5
Фрагмент
 

Про книгу «Драконова перлина» Юн Ха Лі

RRP – Рік Ріордан представляє – це цикл для дітей середнього шкільного віку, до якого входять твори різних авторів, різних жанрів, за міфами різних народів. «Драконова перлина» – це екзотичне поєднання корейського фольклору, магії та наукової фантастики.

Мін — звичайнісінька дівчинка-підліток, котра мешкає з родиною на занедбаній курній планеті Чінджу. І, звісно ж, як і будь-яка лисиця, вона може перекидатися на що завгодно: людину, тварину, навіть стіл у їдальні. І так, вона має силу Чарів, тобто може керувати людськими емоціями та змушувати людей бачити те, чого насправді немає. Однак не все так круто, якщо ти застрягла в маленькому куполоподібному будинку, щоночі спиш із кузинами в заюрбленій спільній кімнаті, а вони ще й хроплять, а ти, крім того, кожнісінького дня мусиш лагодити конденсатори в гідропонічному пристрої. Мін відчайдушно прагне вступити до Космічних сил, як і її старший брат Чун, аби на власні очі побачити Тисячу світів та пережити неймовірні пригоди!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Драконова перлина» Юн Ха Лі на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар