“Скарби Примарних островів. Карта і компас” Наталія Девятко (Natalia Devyatko)

"Скарби Примарних островів. Карта і компас" Наталія Девятко (Natalia Devyatko)Назва: Скарби Примарних островів. Карта і компас
Автор: Наталія Девятко (Natalia Devyatko)
Рік видання 2021
Жанри: Фентезі, Містика, Жахи, Фентезі про драконів
Читати книгу
 
 

Про книгу “Скарби Примарних островів. Карта і компас” Наталія Девятко (Natalia Devyatko)

Піратський капітан Ярош Сокіл отримує карту, яка може привести його до скарбів Примарних островів. Але карту зачаровано: малюнок на ній з’явиться лише тоді, коли він збере нову команду. Випадкових зустрічей не буває, і невдовзі на піратському кораблі опиняються чародії і воїни, і навіть істоти з давнього народу, яких вважають безсмертними.
У цьому світі є феї, дракони, русалки, підступні жорстокі вороги і сміливі віддані друзі. Море – живе і розмовляє з людьми, а зірку можна зняти з неба. Багато пригод чекає на команду корабля з чорними вітрилами, перш ніж друзі дізнаються таємницю скарбів Примарних островів.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Скарби Примарних островів. Карта і компас” Наталія Девятко (Natalia Devyatko) на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар