«Магам можна все» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

«Магам можна все» Сергій Дяченко, Марина ДяченкоНазва: Магам можна все
Автор: Сергій Дяченко, Марина Дяченко
Рік видання 2017
Жанри: Фентезі, Містика, Книги про чарівників
ISBN: 978-966-03-8025-7, 978-966-03-7736-3
Фрагмент
 

Про книгу «Магам можна все» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

Марина та Сергій Дяченки – це не просто сімейний і письменницький дует, це особливе явище в сучасному світі фантастики й фентезі. Автори понад 80 повістей та 25 романів, свій жанр вони визначають як «магічний реалізм». Володарі багатьох літературних премій; зокрема на загальноєвропейській конференції фантастів «Єврокон-2005» у Глазго Дяченки отримали звання «кращих письменників-фантастів» Європи.

У новій серії «Світи Марини та Сергія Дяченків», започаткованій видавництвом «Фоліо», будуть опубліковані майже всі твори (понад 20 томів) письменників, перекладені українською і чудово ілюстровані.

Таємничий Препаратор почав свою справу – він руйнує душі людей. Проти нього діє Хорт зі Табор – вроджений маг. А магам, як відомо, можна все, особливо коли в мага є Кореневе Заклинання Кари, проти якого безсилий будь-хто. Але в боротьбу втручається любов…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Магам можна все» Сергій Дяченко, Марина Дяченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Магам можна все» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

Ua-Ebook
Додати коментар