“Я тепер відьма” Вікторія Задорська

"Я тепер відьма" Вікторія ЗадорськаНазва: Я тепер відьма
Автор: Вікторія Задорська
Рік видання 2021
Жанри: Фентезі, Міське фентезі, Містика, Жахи, Книги про чарівників
Читати книгу
 

Про книгу “Я тепер відьма” Вікторія Задорська

Наталка Гоголь – закоренілий скептик і журналіст. Вирушивши на інтерв’ю до баби Килини, дівчина не очікувала, що стара помре в неї на очах, ще й передасть їй свою відьомську силу. Ту ніч журналістка хоче забути, наче страшний сон, але… Зробити це дуже складно, коли починає рости хвіст і всюди ввижаються чорти.
Нечиста сила обрала дівчину відьмою, яка повинна врятувати їх від вимирання. Але допомогти їм складно, адже протистояти доведеться церкві та… Інквізиції. Проте, в Наталки не залишиться вибору. Нечисть закрутить дівчину в небезпечному танку, де буде все: лиса гора, польоти верхи на особистому чорті, древні ритуали та боротьба за добро.

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу “Я тепер відьма” Вікторія Задорська на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Ua-Ebook
Додати коментар