«Темний світ. Рівновага» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

«Темний світ. Рівновага» Сергій Дяченко, Марина ДяченкоНазва: Темний світ. Рівновага
Автор: Сергій Дяченко, Марина Дяченко
Рік видання 2017
Жанри: Фентезі, Містика, Міське фентезі
ISBN: 978-966-03-7928-2, 978-966-03-7736-3
Фрагмент
 

Про книгу «Темний світ. Рівновага» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

Мене звуть Даша Лебедєва. Філфак МДУ, другий курс. Я безтолкова і загалом середнячок. Коли роздавали таланти, мене явно відтіснили кудись у кінець черги… До того, як усе це закрутилось, я гадки не мала, що срібний кулон, який дістався мені від батька, – потужний артефакт і з його допомогою можна бачити Тіней. Я й уявити собі не могла, що ці жахливі безсмертні ство­ріння, які висмоктують із людей радість, любов і життєві сили, будуть загрожувати моїм близьким. І, звичайно, навіть не підозрювала, що на мене можуть звернути увагу відразу двоє хлопців – самовпевнений мажор Сем і чесний добряга Міша. Але про все по порядку.

А почалася ця історія з того, що я померла…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Темний світ. Рівновага» Сергій Дяченко, Марина Дяченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Темний світ. Рівновага» Сергій Дяченко, Марина Дяченко

Ua-Ebook
Додати коментар