«Печера» Марина та Сергій Дяченко

«Печера» Марина та Сергій ДяченкоНазва: Печера
Автор: Марина та Сергій Дяченко
Рік видання 2010
Жанри: Міське фентезі, Українська проза, Сучасна українська література
ISBN: 978-966-03-5048-9
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Печера» Марина та Сергій Дяченко

Дія роману Марини та Сергія Дяченків «Печера» відбувається в місті, в якому нема злочинів і замків на дверях. Ідеальний варіант суспільства? Так, але тільки на перший погляд.

Тому що свідомість мешканців цього міста розділена. Удень вони живуть у реальності, яка регулюється звичайними нормами і правилами. А вночі до їх «послуг» Печера – світ поза свідомості, який наповнений дивними і жорстокими створіннями. Прокидаючись зранку, мешканці міста розуміють, що у світі Печери вони реалізують усі свої потаємні бажання, які заборонені у світі реальному. Але де проходить межа між світами? І чи є вона взагалі?..

Як завжди, Дяченки, майстерно підкоряючи захоплюючим сюжетом, ставлять перед читачами філософські питання, відповідь на які кожен повинен знайти сам…

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Печера» Марина та Сергій Дяченко на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Цитати з книги «Печера» Марина та Сергій Дяченко

Бо лідер породжує бажання поклонятися.

Знаєш, яка найсумніша справа на світі? Вічно шкодувати про втрачені можливості… Про те, що здійснитися могло б, та не здійснилося.

Одне з двох – або жити, або сумніватись, а якщо і те, і нше одразу, то це вже зовсім не життя, це експеримент якийсь, тортури…

Якби ви знали… яке прекрасне життя. І тим більше воно прекрасне, якщо зрозуміти, ні, шкірою відчути, наскільки воно тоненьке…

Скачати безкоштовно книгу українською «Печера» Марина та Сергій Дяченко


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Печера» Марина та Сергій Дяченко

Ua-Ebook
Додати коментар