«Місто кісток» Кассандра Клер

«Місто кісток» Кассандра КлерНазва: Місто кісток
Автор: Кассандра Клер
Рік видання 2007
Жанри: Міське фентезі, Зарубіжне фентезі, Любовне фентезі, Жахи і Містика, Книги про пригоди
ISBN: 978-617-12-0026-5
Фрагмент
Читати книгу Скачати книгу

Про книгу «Місто кісток» Кассандра Клер

П’ятнадцятирічна Клері вважала себе звичайнісіньким підлітком, доки одного чудового дня не з’ясувала, що належить до давнього роду таємничих Мисливців за тінями. Багато століть її предки захищали світ від темних сил. І тепер хай стережуться демони, чаклуни, вовкулаки та вампіри! Настав її час взяти до рук зброю…

Клері завжди вважала себе звичайною дівчиною, але… Якось вона стала свідком моторошного вбивства — тіло померлого наче розчинилося в повітрі! Після цього її життя змінюється. На неї нападають істоти, яким нема місця в цьому світі. Виявляється, що Клері — нащадок давнього роду Мисливців за тінями. Багато століть вони захищають наш світ від демонів. Тепер настав її час!

Читання книг – це захоплююче заняття для дорослих та дітей. А тому ми пропонуємо вам безкоштовно читати онлайн українською мовою найцікавіші історії, а також вірші. У нас можна слухати й аудіокнигу на телефоні, планшеті.

У нас на літературному сайті UA-Ebook ви можете ознайомитися з цитатами, відгуками перед тим, як скачати книгу «Місто кісток» Кассандра Клер на iPhone, iPad з операційною системою Android, iOS без реєстрації в різних форматах: pdf, rtf, txt, fb2, epub.

Скачати безкоштовно книгу українською «Місто кісток» Кассандра Клер


Скачати txt Скачати pdf

Читати онлайн книгу українською «Місто кісток» Кассандра Клер

Ua-Ebook
Додати коментар